Firma

Serdecznie witamy Państwa w świecie Magic Decor.

Jesteśmy firmą rodzinną z siedzibą w Jeleniej Górze. Od wielu lat nasz Salon Płytek Ceramicznych i Armatury Sanitarnej specjalizuje się w aranżacji wnętrz oraz sprzedaży wszystkiego co potrzebne do remontu i wyposażenia Państwa łazienek i nie tylko.

 

Ponadczasowa oferta na każdą kieszeń

Wieloletnia współpraca z wieloma producentami z całego świata przyczyniła się do stworzenia bardzo szerokiej oferty produktowej w konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach.
U nas znajdziecie Państwo bogatą ofertę płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, mebli łazienkowych, czy chemii budowlanej.

Wieloletnie doświadczenie w branży

Dzięki naszej ciężkiej pracy oraz zaangażowaniu w kontaktach z klientami przy tworzeniu ich wymarzonych wnętrz, udało nam się zdobyć tak bardzo oczekiwane Państwa zaufanie.

Wschłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się pomagać na każdym etapie wykonywanego remontu. Pomagamy w wyborze zarówno płytek ceramicznych jak również mebli i innych dodatków.

Nasz projektant chętnie dokona aranżacji Państwa wymarzonego pomieszczenia np. łazienki lub na specjalne życzenie wykona wizualizację podłogi, dzięki czemu wybór płytek ceramicznych będzie łatwiejszy niż do tej pory.

Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas darzycie!

Obsługujemy duże inwestycje

Dzięki współpracy z takimi firmami jak Hotel Gołębiewski w Karpaczu, zdobyliśmy cenną wiedzę i wymagane doświadczenie przy obsłudze dużych inwestorów, firm budowlanych oraz hotelarzy.

Zapraszamy do współpracy!

Atrakcyjne ceny

U nas kupisz całe wyposażenie do Twojej nowej łazienki: modną ceramikę, nowoczesne baterie, kabiny prysznicowe i wanny, funkcjonalne meble łazienkowe, a także kleje i zaprawy ułatwiające montaż sanitariatów, jak również impregnaty i preparaty do czyszczenia fug i płytek.

Posiadamy atrakcyjne ceny i bardzo wysoką jakość sprzedawanych produktów.

 

Salon Płytek Ceramicznych Jelenia Góra – w Magic Decor poczujesz magię!

PRZYJEDŹ DO NAS