Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacjeModna Łazienka 2018

Modna Łazienka 2018

Jakie wnętrza są modne w 2018 roku? Armatura Sanitarna Jelenia Góra Magic Decor prezentuje najnowsze trendy wnętrzarskie.

  • Im mniej tym lepiej - minimalizm nigdy nie wychodzi z mody, do tego sprawia, że wnętrza wyglądają czysto i elegancko oraz że panuje w takim miejscu harmonia i spokój. Tak urządzone domy, mieszkania, biura czy też inne lokale użytkowe, służą efektywnemu odpoczynku ale także koncentracji.
  • Natura - w tym roku najlepiej połączyć minimalizm z naturalnymi materiałami jak np. kamień czy też piaskowe kolory.
  • Geometria - wzory geometryczne w formie dodatków takich jak np. półki czy też świeczniki, aż po narzuty, zasłony dywany, czy też poduszki ozdobne. Najmodniejszym wzorem w 2018 roku jest heksagon, będzie to najmodniejszy wzór.

Meble Łazienkowe Jelenia Góra Magic Decor, tekst o trendach wnętrzarskich na 2018 rok
Zdjęcie pochodzi ze strony producenta Ceramiki Paradyż, którego Magic Decor jest dystrybutorem, kolekcja TEL AWIV

  • Zdecydowana faktura - kolejny interesujący trend dotyczy zestawiania ze sobą wielu zupełnie różnych faktur np. ostre krawędzie szafki zestawione z płytkami ściennymi o delikatnym, nowoczesnym kształcie oraz gładka podłoga - całość tworzy niesamowity efekt. Jest to tylko przykład, chodzi o to, aby łączyć różne faktury i materiały. Odpowiednio dobrane oświetlenie jeszcze bardziej podkreśli załamania struktur - pomieszczenie będzie niezwykle ciepłe i klimatyczne.
  • Kwieciste motywy - zdecydowane akcenty w postaci kwiatów i ptaków na tapetach. Takie elementy doskonale współgrają z modnymi piaskowymi barwami oraz naturalnymi materiałami. Tapety, obrazy, figurki i inne dekoracje z motywami roślin i ptaków ożywią wnętrza i dodadzą im przytulności.
  • Kamień - odpowiednio dobrany pasuje do wnętrz w każdym stylu, jest naturalny.
  • Przestronne strefy - duże, jednolite powierzchnie powiększą przestrzeń. Drugim interesującym nurtem są małe, kolorowe patchworkowe powierzchnie i dekoracje. Interesujące będzie również zestawienie obu pomysłów.

Co sądzisz o trendach na ten rok? Meble Łazienkowe Jelenia Góra Magic Decor ma nadzieję, że zainspirowaliśmy Cię!

PRZYJEDŹ DO NAS
do góry