Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacjeŁazienka w bloku

Łazienka w bloku

Mieszkanie w bloku posiada wiele zalet, ale wszystko co posiada zalety ma również swoje wady, tak też jest z łazienką w bloku. Armatura Sanitarna Jelenia Góra Magic Decor przedstawia rozwiązania na największe niedogodności związane z łazienką w bloku.

Niewielka przestrzeń

Łazienka, to pomieszczenie które służy każdemu do codziennych czynności, ale również odpoczynku i relaksu. Niestety łazienki w blokach zazwyczaj posiadają bardzo ograniczoną powierzchnię, ale nawet w bardzo niewielkiej łazience możesz liczyć na relaks pod wygodnym prysznicem. Prysznic to praktyczne i rozwiązanie zajmujące dużo mniej miejsca niż wanna, a ciepły strumień wody może przynieść ukojenie i relaks po całym dniu pracy, a także orzeźwić i dodać energii o poranku. Przeczytaj również o tym czy prysznic jest lepszy od wanny tutaj

Armatura Sanitarna Jelenia Góra Magic Decor, tekst o łazience w bloku, porady dotyczące największych problemów

Zniwelowanie hałasu

W budynkach wielorodzinnych, blokach i wieżowcach łazienki zazwyczaj znajdują się w jednym pionie i przez to słychać doskonale odgłosy dochodzące z łazienki sąsiada. W związku z tym dobrze jest wyciszyć łazienkę jeszcze przed jej urządzeniem. Spowoduje większy komfort użytkowania.

Rury już niewidoczne

Łazienki w blokach charakteryzują się tym, iż rury oraz piony kanalizacyjne przeważnie są odsłonięte i znajdują się w widocznych miejscach. Nie zawsze istnieje możliwość ich w szafkach czy też obudować glazurą. Podczas planowania aranżacji łazienki najlepiej jest tak rozplanować wszystkie meble, urządzenia oraz armaturę, aby widoczne rury nie rzucały się w oczy. W przypadku obudowania rur płytkami ceramicznymi należy pamiętać o tym, aby do zakrytych rur zapewnić łatwy dostęp.

Magic Decor zaprasza na zakupy całego wyposażenia łazienki. W niskich cenach kupisz: Płytki Ceramiczne Jelenia Góra, Armatura Sanitarna Jelenia Góra, Chemia Budowlana Jelenia Góra oraz Meble Łazienkowe Jelenia Góra.

PRZYJEDŹ DO NAS
do góry