Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacjeEfekt 3D na ścianie

Efekt 3D na ścianie

W dzisiejszym artykule Ceramika Jelenia Góra Magic Decor prezentuje pomysły na uzyskanie trójwymiarowej ściany.

Obecnie na rynku panuje bardzo duży wybór płytek ceramicznych. Można wybrać takie, które sprawią, że optycznie ściana będzie wyglądała na trójwymiarową.

Płytki drewno-podobne

Struktura drewna może mieć różne formy - faktura płytek z dokładnym odwzorowaniem usłojenia oraz cech charakterystycznych dla danego gatunku drzewa lub sposobami układania płytek wyglądających jak deski. Może to także być efekt drewnianej kostki brukowej o zróżnicowanych kształtach.

Długie Płytki jak deski

Długie prostokątne płytki imitujące deski to kolejny sposób na ścianę z efektem 3D. Mogą być one celowo zamontowane na różnych głębokościach, dzięki czemu efekt będzie niesamowity. Warto jednak najpierw dokładnie przemyśleć ułożenie płytek, dobrze przygotować podłoże i zatrudnić fachowca który wykona to dobrze.

Geometria

Geometryczne kształty od dawna przykuwają uwagę. Głęboka struktura połączona z bielą sprawia, że światło odbija się i załamuje w taki sposób, że w efekcie powiększa pomieszczenie i dodaje mu głębi. Takie rozwiązanie można zastosować w małych wnętrzach.

Cegła

Cegła na zewnątrz oraz we wnętrzach jest aktualnie bardzo modna. Płytki przypominające cegłę to doskonały pomysł do każdego pomieszczenia ponieważ na tej strukturze światło znakomicie się załamuje i nadaje niepowtarzalny charakter. Cegła jest ponadczasowa i sprawdza się w wielu aranżacjach o różnych stylach.

Beton

Beton strukturalny nie musi być nudny o tradycyjnej strukturze. Może on posiadać głęboką linearną strukturę - dobrze oświetlona nada głębi pomieszczeniu. Efekt ten może być mocniejszy, jeśli kolory będą kontrastowe, a powierzchnie wokół i dodatki gładkie.

Szukasz pomysłu na pomieszczenie, które remontujesz. Wybierz płytki strukturalne od producenta Paradyż, którego Salon Płytek Ceramicznych Jelenia Góra Magic Decor jest bezpośrednim dystrybutorem. Odwiedź Magic Decor i wybierz coś dla siebie!

Ceramika Jelenia Góra Magic Decor poleca płytki strukturalne

PRZYJEDŹ DO NAS
do góry