Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacjeCzy bidet jest potrzebny w łazience?

Czy bidet jest potrzebny w łazience?

Przy wyborze urządzeń do łazienki dobrze jest zastanowić się nad tym czy oprócz oczywistych elementów armatury sanitarnej nie powinien znaleźć się bidet?

Przy wysokich temperaturach każdy chce czuć się komfortowo i dlatego właśnie bidet cieszy się ogromną popularnością w krajach Europy Południowej. W Polsce ten rodzaj sanitariatu posiada zaledwie 17% naszego społeczeństwa. Bidet ma wiele zalet i dlatego też warto zastanowić się nad zakupem tego typu ceramiki. Ceny są przystępne, a jedyne co może ograniczać w zakupie bidetu to niewystarczająca powierzchnia użytkowa łazienki.

Bidet umożliwia szybkie i wygodne zadbanie o higienę osobistą miejsc intymnych. Po wizycie w toalecie jest to niezbędnik dla każdego kto zmaga się z podrażnieniami czy też otarciami szczególnie w okresie letnim.

Posiadanie bidetu to znakomite rozwiązanie również dla osób starszych. Tego typu ceramika pomaga łatwo zadbać o higienę osobom, które mają problemy z poruszaniem się. Wśród zastosowań znajduje się również możliwość odświeżenia stóp czy też łatwa i wygodna kąpiel zwierząt domowych. Jest to nieocenione urządzenie sanitarne w łazience, bo przydaje się także podczas sprzątania przy napełnianiu wiadra wodą.

Do łazienek o niewielkiej powierzchni szczególnie polecana jest bidetta. Jest to wąż łączący źródło wody z rączką natrysku i dzięki temu możemy wygodnie zadbać o higienę w podwieszanej lub stojącej misce albo toalecie. Przełączenie wody z baterii na wąż umożliwia specjalny przycisk.

Podobnie jak klasyczny bidet, jego mniejsza wersja – bidetta również jest wielofunkcyjna i umożliwia wykonanie wielu czynności.

Bidet i bidettę serdecznie poleca Ceramika Jelenia Góra Magic Decor!


Źródło: www.kohlman.com.pl
 

PRZYJEDŹ DO NAS
do góry