Jesteś tutaj: Blog - przydatne informacjeCeglana łazienka?

Ceglana łazienka?

Cegła to doskonały materiał, który wraca do łask. Czy użycie cegły w łazience jest dobrym pomysłem? Ceramika Jelenia Góra Magic Decor postara się odpowiedzieć na to pytanie.

Cegła znakomicie prezentuje się na ścianie w połączeniu z białą farbą, betonem, drewnem, płytkami ceramicznymi, szkłem, kompozytem i laminatem (często używanymi przy tworzeniu nowoczesnych mebli). Zestawiając cegłę z gładką powierzchnią możemy uzyskać styl skandynawski lub eklektyczny (łączy różne style, obecnie bardzo popularny), a jeśli za jakiś czas zamarzysz o zmianie - wystarczy, że zmienisz meble i dodatki.

Cegła w loftowych wnętrzach najlepiej, jeśli będzie w odcieniach szarości lub mocnym kolorze np. czerwonym.

Jest to trwały materiał, którego nie należy się obawiać w łazience, gdzie po kąpieli wilgotność powietrza jest dużo wyższa niż w pozostałych wnętrzach.

Uniwersalny materiał – cegła, pasuje do wnętrza w każdym stylu. Może ona być delikatnym lub mocnym akcentem pomieszczenia, może być również dominującym materiałem, który mocno przykuje uwagę.

Przyjdź do Salon Płytek Ceramicznych Jelenia Góra Magic Decor i dobierz płytki, armaturę, meble, a nawet chemię budowlaną do swojej wymarzonej łazienki. Magic Decor zainspirował Cię do użycia cegły w łazience?

PRZYJEDŹ DO NAS
do góry