Jesteś tutaj: Aktualności
03-09-2018
Już dziś skorzystaj z super okazji, odwiedź nasz salon i KUP produkty Ferro w MEGA obniżonych cenach. Rabaty nawet do 30%. Zapraszamy do naszego salonu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
17-08-2018
W swojej bogatej ofercie posiadamy najnowsze kolekcje wielu znanych europejskich i polskich producentów. Jedną z firm, których produkty posiadamy i z którą od wielu lat współpracujemy jest włoska Ceramica Magica.   Poniżej kilka zdjęć z (...)
03-08-2018
ODBIERZ SWÓJ RABAT NA WYBRANĄ KOLEKCJĘ PŁYTEK! Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu. Salon płytek ceramicznych i armatury sanitarnej Magic Decor zaprasza.
26-07-2018
Pragniemy przedstawić Ci zupełnie coś niepowtarzalnego. Otwórz się na NOWY wymiar niezliczonych możliwości aranżacyjnych. Minimalna ilość fugi, prostota, harmonia. Płyty Gresowe z WIELKIM potencjałem.   W naszej ofercie najnowsze kolekcje wielu znanych (...)
13-06-2018
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji naszych łazienek.
29-03-2018
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim obecnym i przyszłym klientom Magic Decor najserdeczniejsze życzenia. Życzymy tego, aby ten czas spędzili Państwo w zdrowiu otoczeni ciepłą, rodzinną atmosferą przy świątecznym stole!  
26-02-2018
Za oknem zimno? Nic nie szkodzi, bo w Magic Decor gorące okazje na płytki ceramiczne. Płytki już od 1zł / szt. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu.
21-12-2017
Wszystkim obecnym i przyszłym klientom Salon Płytek Ceramicznych i Armatury Sanitarnej Magic Decor pragnie złożyć najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.  Dużo zdrowia, radosnego przeżywania tego niezwykłego czasu przy tradycyjnych potrawach (...)
24-08-2017
Właśnie ruszyła nowa strona internetowa Magic Decor! Nowoczesna i przejrzysta forma, a wszystko po to, aby czytanie jej było dla Ciebie - Drogi Kliencie, przyjemnością. W przypadku jakichkolwiek kłopotów związanych w prawidłowym działaniem strony prosimy o kontakt. Jednocześnie (...)
PRZYJEDŹ DO NAS
do góry